VWK031605B WALKER LANCIA LYBRA (839_) 2.4 20V (839.CXM1A) 2001.10 - 2005.10
Historia wg.pojazdu
LANCIA
LYBRA (839_) 2.4 20V (839.CXM1A) 2001.10 - 2005.10
SCANIA
S S540 2020.10 -
PIAGGIO
PORTER Platforma / podwozie 1.3 16V 4x4 1998.06 - 2010.12
MERCEDES-BENZ
SK 3538 A 1987.07 - 1996.09